Programma voor Bachelor Kick-In - OKI Management, Society & Technology / Gezondheidswetenschappen

Op deze pagina kun je de activiteiten van de Kick-In alvast bekijken. Het volledige programma is nog onder voorbehoud waardoor er nog wijzigingen kunnen optreden. Kies Op Maat studenten, uitwisselingsstudenten en Pre-Master studenten zullen meedoen aan het Master Kick-In programma.

Selecteer programma
Kies hieronder het programma waarvan je de activiteiten wil zien!

Programma activiteiten

Tijd Activiteit
09:30 - 10:00 Ontvangst
Vanaf 9:30 zijn jullie welkom in de Technohal. Om 10:00 begint het programma in TL2275
10:00 - 12:00 Ochtendprogramma
Maak kort kennis met de studievereniging Sirius, de opleidingsstaf en docenten.
12:00 - 17:00 Middag Programma
Lunch, fietsen naar kamp locatie, uitpakken en eerste activiteit
17:00 - 22:00 Avondprogramma
Avondeten en avondactiviteit
Tijd Activiteit
09:00 - 12:00 Ochtendprogramma
Ontbijt en ochtendactiviteit georganiseerd door de opleidingsstaf
12:00 - 17:00 Middagprogramma
Lunch en vrije middag
17:00 - 22:00 Avondprogramma
Avondeten en avondactiviteit
Tijd Activiteit
09:00 - 14:00 Ochtendprogramma
Ontbijten, opruimen, klaarmaken voor vertrek en terugfietsen naar Universiteit Twente
Legenda
Definitieve activiteiten
Conceptactiviteiten

Programma-informatie

Disclaimer: Het programma kan nog gewijzigd worden.

De opleidings-Kick-In wordt georganiseerd door studievereniging Sirius. De bedoeling is dat jij samen met de andere nieuwe GZW/MS&T studenten op een meerdaags kamp gaat. De data die je alvast in je agenda mag zetten is maandag 24 augustus 2026 t/m woensdag 26 augustus 2026. In deze brief lees je alle informatie die je nodig hebt om je voor te bereiden.

 

Op maandag 24 augustus ontvangen wij jullie graag om 10:00 uur op de campus van de Universiteit Twente. Inloop is vanaf 9:30. De precieze locatie zullen wij later nog met je delen. Op de campus zullen we de ochtend beginnen met een kennismaking met de opleiding. Verschillende docenten en betrokkenen van de opleiding zullen hier aan het woord komen. Na de lunch (neem zelf lunch mee!) zullen wij vertrekken naar de kamplocatie. Hier zullen wij tot woensdag 26 augustus blijven. In de loop van de middag zullen we weer vertrekken richting de campus van de Universiteit Twente. 

 

Er zal nog een herinneringsmail gestuurd worden met extra informatie. In die mail zal onder anderen de paklijst (voor het kamp) en het programma staan. In het programma worden ook de locaties vermeldt waar wij je verwachten. 

 

Mochten er nog verdere vragen zijn over de opleidings-Kick-In of zijn er nog dingen die belangrijk zijn voor de organisatie om te weten (ziekten of allergieën, e.d.), aarzel dan niet en stuur gerust een mail naar ski@siriusenschede.nl

 

Wil je alvast een kijkje nemen bij Sirius? Bezoek dan onze site www.siriusenschede.nl of volg ons op Instagram @siriusenschede.